Helység (üresen országos!) : Állás (üresen helység összes) :
A keresések minimum 3 betűsek legyenek! Rendszerünk szótöredékre, ékezetek nélkül is keres.

    Munkaajánlatok         Önéletrajz minták       Állás meghirdetése
Köszönjük az egészségügyi dolgozók áldozatkész munkáját!

Szigetszentmiklós   Dísznövény kertészeti feladatok (időszakosan is)   2021.10.12.

Reklám

Az állásajánlat részletes leírása:
A Napra Forgó Nonprofit Közhasznú Zrt.
Szigetszentmiklósra
munkatársakat keres
Dísznövény-kertészeti feladatok ellátására
Feladatok:
- Növénygondozás, ültetés, palántázás,
- Áruk szortírozása, minőségi ellenőrzése
- Áru összekészítés,
- Áruk kézi anyagmozgatása,
- Gépek kiszolgálása (késztermékek levétele, alapanyagok töltése)
Elvárások:
- Pontos, precíz önálló munkavégzés
- Megbízhatóság, rugalmasság
- Esztétikai érzék
- Teljesítményorientált hozzáállás
- Fizikai állóképesség
Előnyt jelent:
- Kertészeti munkákkal kapcsolatos tapasztalat
- Növényismeret
- Komissiózásban, címkézésben, áruátvételben szerzett tapasztalat
- Targoncás jogosítvány
Amit kínálunk:
- Napi 8 órás munkarend
- Bejelentett munkaviszony munkaszerződéssel vagy egyszerűsített foglalkoztatással
- Egyszerűsített foglalkoztatás esetén heti elszámolás
- Hosszú távú munkalehetőség
- Üvegházban, ill. szabadtéren történő munkavégzés, álló, fizikai munka
Megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk!
Az állásadó elérhetőségét kicsivel lejjebb találja.

Reklám
Reklám
Az állásadó elérhetősége:

Ez az állás érdekelheti ismerőseit? Ossza meg velük!

Reklám
Reklám
   Több, mint 1000 dohánytermék ára heti 2x frissítve!

Úgy tapasztalta, hogy ez a hirdetés már nem aktuális? Kérjük jelezze számunkra!
Adja meg ezeket a betűket ide: ,
majd nyomja meg ezt a gombot: !
A részleteket a Tudnivalók 6. bekezdésében találja.
Ne feledje: soha ne küldjön vagy adjon át pénzt aláírt, érvényes szerződés nélkül!

        Érdekli Szigetszentmiklós többi állásajánlata is? Ha igen, kattintson ide!

Mobil változat

- Cigaretta árak - Állás - Munka - Ingatlanok -
- Tudnivalók - Partnerség - Címoldal -