Helység (üresen országos!) : Állás (üresen helység összes) :
A keresések minimum 3 betűsek legyenek! Rendszerünk szótöredékre, ékezetek nélkül is keres.

    Munkaajánlatok         Önéletrajz minták       Állás meghirdetése
Köszönjük az egészségügyi dolgozók áldozatkész munkáját!

Budapest XVIII. kerület   Teszt operátor állás   2021.10.25.

Reklám

Az állásajánlat részletes leírása:
18. kerületi elektronikai eszközök szervizelésével foglalkozó partnercégünkhöz keresünk tesztelési munkatársakat. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Amire számíthatsz, ha minket választasz:
• Versenyképes fizetés
• Cafeteria juttatás
• Emelt műszakpótlékok (20%-os délutáni és 40%-os éjszakai)
• Utazási támogatás (MÁV-ra és Volán-ra 86%; autós bejárás esetén: nettó 15Ft/km)
• Bónusz rendszer
• Egyéb támogatások: ajándék utalványok, szemüveg támogatás, sportolási lehetőség támogatása, babaváró támogatás
• Összetartó csapat
• Stabil munkahely, határozatlan idejű szerződés
• Tiszta, igényes munkakörnyezet
Ami a feladatod lesz:
• Elektronikai eszközök szétszerelése, összeszerelése
• Tesztfunkciók futtatása
• Dokumentálás
Amit elvárunk:
• Alapfokú iskolai végzettség
• Alapszintű számítógépes ismeretek (Excel, Outlook)
• 3 műszak vállalása (hétfőtől péntekig 06-14, 14-22, 22-06)
Előny:
• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Munkavégzés helye: Budapest 18. kerület
Az állásadó elérhetőségét kicsivel lejjebb találja.

Reklám
Reklám
Az állásadó elérhetősége:

Ez az állás érdekelheti ismerőseit? Ossza meg velük!

Reklám
Reklám
   Eladó a háza? Albérletet keres, lakást venne?

Úgy tapasztalta, hogy ez a hirdetés már nem aktuális? Kérjük jelezze számunkra!
Adja meg ezeket a betűket ide: ,
majd nyomja meg ezt a gombot: !
A részleteket a Tudnivalók 6. bekezdésében találja.
Ne feledje: soha ne küldjön vagy adjon át pénzt aláírt, érvényes szerződés nélkül!

        Érdekli Budapest XVIII. kerület többi állásajánlata is? Ha igen, kattintson ide!

Mobil változat

- Cigaretta árak - Állás - Munka - Ingatlanok -
- Tudnivalók - Partnerség - Címoldal -