Helység (üresen országos!) : Állás (üresen helység összes) :
A keresések minimum 3 betűsek legyenek! Rendszerünk szótöredékre, ékezetek nélkül is keres.

    Munkaajánlatok         Önéletrajz minták       Állás meghirdetése

Környe   Elektromos karbantartó munkatársat keresünk Környére   2019.12.10.

Reklám

Az állásajánlat részletes leírása:
Környei partnerünk részére keresünk munkavállalót Elektromos karbantartó pozícióba:
Végzettség: Villamos / elektromos szakmunkás vagy magasabb végzettség
Elvárások: Szakmai gyakorlat
Munkakör célja: Biztosítani a termelő gépek, gépsorok, és kiszolgáló létesítmények villamos vonatkozású tervszerű megelőző karbantartását, fejlesztését. Három műszakban biztosítani a termelés folyamatosságát a hibák kijavításával.
Feladatai:
• A karbantartási állapotfelmérések, feladatok elvégzése, dokumentálása.
• A termelő gépek, gépsorok meghibásodásakor a hiba behatárolása,
kijavítása, műszakjelentőben való dokumentálása, a felhasznált anyagok kiírása.
• Alkatrészek, segédanyagok beérkezésének nyilvántartásba vétele,
kifogyóban lévő, vagy hiányzó alkatrészek igénylése a műszakjelentőben.
• A nemzeti és EU biztonságtechnikai szabványok, előírások, belső
szabályzók és irányelvek betartása, elektromos szekrények zárva tartása.
• Gépek, gépsorok vezérléseinek módosítása, felújítása, új vezérlések
kialakítása az elektromos karbantartás vezető által ellenőrzött és jóváhagyott
tervek alapján.
• Alvállalkozók munkájának támogatása a megrendelt munkák végzése során,
megállapodás szerint.
• A telephely bezárásakor a technológiák és az épületek áramtalanításának
tervszerű elvégzése.
• Tűzriadó során a földgáz főelzáró csapok lezárása, a telephely
áramtalanítása.
• A szakszerű, dokumentált munkavégzés, az elvárható legnagyobb gondosság
mellett, a szabványok, irányelvek és előírások betartásával.
Az állásadó elérhetőségét kicsivel lejjebb találja.

Reklám
Reklám
Az állásadó elérhetősége:

Ez az állás érdekelheti ismerőseit? Ossza meg velük!

Reklám
Reklám
   Eladó a háza? Albérletet keres, lakást venne?

Úgy tapasztalta, hogy ez a hirdetés már nem aktuális? Kérjük jelezze számunkra!
Adja meg ezeket a betűket ide: ,
majd nyomja meg ezt a gombot: !
A részleteket a Tudnivalók 6. bekezdésében találja.
Ne feledje: soha ne küldjön vagy adjon át pénzt aláírt, érvényes szerződés nélkül!

        Érdekli Környe többi állásajánlata is? Ha igen, kattintson ide!

Mobil változat

- Cigaretta árak - Állás - Munka - Ingatlanok -
- Tudnivalók - Partnerség - Címoldal -