Helység (üresen országos!) : Állás (üresen helység összes) :
A keresések minimum 3 betűsek legyenek! Rendszerünk szótöredékre, ékezetek nélkül is keres.

    Munkaajánlatok         Önéletrajz minták       Állás meghirdetése

Budapest VIII. kerület   Közösségi takarítót keresünk a 8.kerületbe   2019.07.14.

Reklám

Az állásajánlat részletes leírása:
4*-os, elegáns, frekventált helyen található Szállodánkba keresünk közösségi takarító munkakörbe kollégákat!
Korábbi tapasztalattal rendelkező emberek jelentkezését várjuk!
Munkakör:
-A Szálloda azon területeinek a takarítása, amit a vendégek is elérnek.(Folyosók,mosdók,liftek)
-Esetenként szobatakarítás is.
Munkaidő:
-heti 5 nap(hétvégi munkavégzés)
-5:30-14:00, 13:30-22:00
Bérezés:
-nettó 1000.-Ft/óra
-kétszeri étkezés
-BKK utazás támogatás
Munkavégzés helye: Budapest, 8.kerülete
Az állásadó elérhetőségét kicsivel lejjebb találja.

Reklám
Reklám
Az állásadó elérhetősége:

Reklám

Ez az állás érdekelheti ismerőseit? Ossza meg velük!

Reklám
Reklám
   Ha járművet venne vagy eladna...

Úgy tapasztalta, hogy ez a hirdetés már nem aktuális? Kérjük jelezze számunkra!
Adja meg ezeket a betűket ide: ,
majd nyomja meg ezt a gombot: !
A részleteket a Tudnivalók 6. bekezdésében találja.
Ne feledje: soha ne küldjön vagy adjon át pénzt aláírt, érvényes szerződés nélkül!

        Érdekli Budapest VIII. kerület többi állásajánlata is? Ha igen, kattintson ide!

Mobil változat

- Cigaretta árak - Állás - Munka - Ingatlanok -
- Tudnivalók - Partnerség - Címoldal -