Helység (üresen országos!) : Állás (üresen helység összes) :
A keresések minimum 3 betűsek legyenek! Rendszerünk szótöredékre, ékezetek nélkül is keres.

    Munkaajánlatok         Önéletrajz minták       Állás meghirdetése

Táborfalva   Partnerünk számára minőségügyi vezető munkatársat keresünk   2019.06.12.

Reklám

Az állásajánlat részletes leírása:
Feladatok:
- A vállalat minőségügyi területének teljes körű koordinálása, vezetése (7 fő)
- Üzemünk felkészítése auditokra, auditok lebonyolítása, reklamáció kezelése
- Minőségügyi mérőszámok felügyelete, a célok nem teljesülése esetén intézkedési tervek kidolgozása és nyomon követése
- Fontosabb minőségügyi projektekben való részvétel
- Minőségügyi dokumentációk készítése
- Jelentések, beszámolók készítése
- Együttműködés az anyavállalat minőség irányítási csapatával
Elvárások:
- Felsőfokú műszaki vagy szakirányú végzettség
- Minimum 2-3 éves gyártó környezetben, lehetőleg fémmegmunkálásban szerzett tapasztalat
- Minimum középfokú német nyelvismeret szóban és írásban
- Minőségirányítási szabványok és dokumentumok ismerete
- Önálló munkavégzés, döntéshozatali képesség, jó kommunikációs készség
Amit kínálunk:
- Versenyképes fizetés
- Kimagasló utazási támogatás
- Kreatív, kihívásokkal teli feladatok
- Hosszú távú együttműködés
- Fiatal, dinamikus csapat
Munkavégzés helye: Táborfalva, Pest megye
Az állásadó elérhetőségét kicsivel lejjebb találja.

Reklám
Reklám
Az állásadó elérhetősége:

Ez az állás érdekelheti ismerőseit? Ossza meg velük!

Reklám
Reklám
   Több, mint 1000 dohánytermék ára heti 2x frissítve!

Úgy tapasztalta, hogy ez a hirdetés már nem aktuális? Kérjük jelezze számunkra!
Adja meg ezeket a betűket ide: ,
majd nyomja meg ezt a gombot: !
A részleteket a Tudnivalók 6. bekezdésében találja.
Ne feledje: soha ne küldjön vagy adjon át pénzt aláírt, érvényes szerződés nélkül!

        Érdekli Táborfalva többi állásajánlata is? Ha igen, kattintson ide!

Mobil változat

- Cigaretta árak - Állás - Munka - Ingatlanok -
- Tudnivalók - Partnerség - Címoldal -