Helység (üresen országos!) : Állás (üresen helység összes) :
A keresések minimum 3 betűsek legyenek! Rendszerünk szótöredékre, ékezetek nélkül is keres.

    Munkaajánlatok         Önéletrajz minták       Állás meghirdetése

Budakeszi   Alvázvédelem és üregvédelem munkakör   2019.09.21.

Reklám

Az állásajánlat részletes leírása:
Munkatársat keresünk alvázvédelem és üregvédelem munkakörbe, Budakeszin lévő telephelyünkre.
Főbb feladatok:
– Jármű alvázának átvizsgálása
- Alváz felületének előkészítése (tisztítási munkálatok, rozsdátlanítás, felületkezelés)
– Autók alváz és üregvédelem kezelése
– Autó javítási/karbantartási feladatok ellátása
Elvárások:
– Autószerelő vagy technikusi végzettség; vagy lakatos, géplakatos végzettség; vagy mezőgazdasági gépszerelő végzettség
– B kategóriás jogosítvány
– Műszaki beállítottság
– Pontos és megbízható munkavégzés
A munkakör betöltéséhez előnyt jelent:
– E kategóriás jogosítvány
– Karosszéria lakatos tapasztalat
Amit kínálunk:
– Versenyképes jövedelem
– Egyéb juttatások
– Szakmai képzések
– Jó munkahelyi légkör
Az állásadó elérhetőségét kicsivel lejjebb találja.

Reklám
Reklám
Az állásadó elérhetősége:

Ez az állás érdekelheti ismerőseit? Ossza meg velük!

Reklám
Reklám
   Eladó a háza? Albérletet keres, lakást venne?

Úgy tapasztalta, hogy ez a hirdetés már nem aktuális? Kérjük jelezze számunkra!
Adja meg ezeket a betűket ide: ,
majd nyomja meg ezt a gombot: !
A részleteket a Tudnivalók 6. bekezdésében találja.
Ne feledje: soha ne küldjön vagy adjon át pénzt aláírt, érvényes szerződés nélkül!

        Érdekli Budakeszi többi állásajánlata is? Ha igen, kattintson ide!

Mobil változat

- Cigaretta árak - Állás - Munka - Ingatlanok -
- Tudnivalók - Partnerség - Címoldal -