Helység (üresen országos!) : Állás (üresen helység összes) :
A keresések minimum 3 betűsek legyenek! Rendszerünk szótöredékre, ékezetek nélkül is keres.

    Munkaajánlatok         Önéletrajz minták       Állás meghirdetése
Köszönjük az egészségügyi dolgozók áldozatkész munkáját!

Biatorbágy   Áruösszekészítő munka   2021.10.13.

Reklám

Az állásajánlat részletes leírása:
Szárazárú összekészítő

Áruösszekészítőt keresünk szárazáruraktárba. Tiszta, rendezett raktárban dolgozhatsz, és megválaszthatod a műszakodat.

Feladatok, amik rád várnak:
• szárazáru kartonokat kell raklapokra helyezni (árumozgatás)

Munkavégzés helye:
2051 Biatorbágy, Mészárosok útja 2.

Milyen a műszakbeosztás?
• rugalmas munkavégzés: 6, 7 és 8 órában is dolgozhatsz
• a műszakot TE választhatod meg
• amiből választhatsz: 05:00-13:30 vagy 9:00-17:30 között, hétfőtől-szombatig, heti 5 nap
Amire szükséged lesz:
• a pontosságod
• a megbízhatóságod

Előny:
• hasonló területen szerzett tapasztalat
Mit kínálunk a munkádért?
• havi bruttó 335.700Ft kezdő fizetés (8 órában)
• munkába járás költségének támogatása
• ingyenes targoncavezetői jogosítványt szerezhetsz
• egyéb béren kívüli juttatások
• ha tovább maradnál, mint két év, a fizetésed 377.400 Ft-ig is nőhet (napi 8 órás műszakban)
• de aki már 10 éve partnerünknél dolgozik, a bére 422.800 Ft-ra nőtt

• Érdekel?
• Akár kezdhetsz azonnal is!
Az állásadó elérhetőségét kicsivel lejjebb találja.

Reklám
Reklám
Az állásadó elérhetősége:

Ez az állás érdekelheti ismerőseit? Ossza meg velük!

Reklám
Reklám
   Ha járművet venne vagy eladna...

Úgy tapasztalta, hogy ez a hirdetés már nem aktuális? Kérjük jelezze számunkra!
Adja meg ezeket a betűket ide: ,
majd nyomja meg ezt a gombot: !
A részleteket a Tudnivalók 6. bekezdésében találja.
Ne feledje: soha ne küldjön vagy adjon át pénzt aláírt, érvényes szerződés nélkül!

        Érdekli Biatorbágy többi állásajánlata is? Ha igen, kattintson ide!

Mobil változat

- Cigaretta árak - Állás - Munka - Ingatlanok -
- Tudnivalók - Partnerség - Címoldal -