Helység (üresen országos!) : Állás (üresen helység összes) :
A keresések minimum 3 betűsek legyenek! Rendszerünk szótöredékre, ékezetek nélkül is keres.

    Munkaajánlatok         Önéletrajz minták       Állás meghirdetése

Ajka   CNC gépkezelő   2019.03.20.

Reklám

Az állásajánlat részletes leírása:
CNC gépkezelőt keresünk, Ajkai partnerünkhöz, több műszakos munkarendbe.
Feladatok:
• CNC marógépen végzett önálló munkavégzés
• programok önálló készítése

Elvárások:
• Szakirányú végzettség (gépi forgácsoló vagy műszaki szakmunkás végzettség)
• Műszaki rajzolvasási készség
Előny:
• Programírásban szerzett tapasztalat
• Több éves szakmai tapasztalat, illetve egyedi gyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
• Alapbér + Bónusz + Prémium + Cafeteria (már a belépés napjától)
• Céges buszjárat / Utazás támogatás
• Hosszú távú munkalehetőség
• Modern, rendezett munkakörnyezet
Céges buszjárat az alábbi településekről: Adorjánháza – Adásztevel – Bakonyjákó - Bakonypölöske - Béb – Békás – Csót – Csögle – Dabronc – Gógánfa – Jánosháza – Kamond – Karakó – Karakószörcsök – Kemeneshőgyész – Kerta – Mezőlak – Mihályháza – Nagyacsád – Nagydém – Nagytevel – Nemesszalók – Nyárád – Pápa – Pápa Borsosgyőr – Pápanyőgér/Vanyola – Rigács – Ugod – Várkesző – Vaszar – Veszprémgalsa – Zalabér – Zalaerdőd – Zalaszegvár
Az állásadó elérhetőségét kicsivel lejjebb találja.

Reklám
Reklám
Az állásadó elérhetősége:

Ez az állás érdekelheti ismerőseit? Ossza meg velük!

Reklám
Reklám
   Regisztráljon extra állásajánlatokért!

Úgy tapasztalta, hogy ez a hirdetés már nem aktuális? Kérjük jelezze számunkra!
Adja meg ezeket a betűket ide: ,
majd nyomja meg ezt a gombot: !
A részleteket a Tudnivalók 6. bekezdésében találja.
Ne feledje: soha ne küldjön vagy adjon át pénzt aláírt, érvényes szerződés nélkül!

        Érdekli Ajka többi állásajánlata is? Ha igen, kattintson ide!

Mobil változat

- Cigaretta árak - Állás - Munka - Ingatlanok -
- Tudnivalók - Partnerség - Címoldal -