Helység (üresen országos!) : Állás (üresen helység összes) :
A keresések minimum 3 betűsek legyenek! Rendszerünk szótöredékre, ékezetek nélkül is keres.

    Munkaajánlatok         Önéletrajz minták       Állás meghirdetése
Köszönjük az egészségügyi dolgozók áldozatkész munkáját!

Miskolc   Napelem rendszer értékesítőket keresünk - Miskolc   2020.10.19.

Reklám

Az állásajánlat részletes leírása:
Megbízónk – a közel 10 éve napelemrendszerrel foglalkozó, nagy forgalmú vállalkozás - részére keresünk
NAPELEM RENDSZER ÉRTÉKESÍTŐKET.

Főbb feladatok:
• Napelem rendszerek értékesítése magánembereknek és cégek részére.
• Meglévő és új ügyfelekkel történő kapcsolattartás.
• Ügyfélcímek felkutatása szórólapos, telefonos és egyéb megkeresésekkel.
• Műszaki ajánlatok és szerződések el(ő)készítése.
• Egyeztetés telefonon és személyesen.
• Napelem rendszer telepítéssel kapcsolatos adminisztráció elvégzése.
Elvárások:
• Értékesítési területen szerzett tapasztalatok.
• B kategóriás jogosítvány.
• Számítástechnikai ismeretek (Microsoft Office).
• Ügyfélközpontú szemlélet, ápolt megjelenés.
• Önálló, megbízható munkavégzés.
Előnyt jelent:
• Megújuló energiákkal kapcsolatos tapasztalatok.
• Építőiparban szerzett tapasztalatok.
• Vállalkozói státusz.
Amit kínálunk:
• Hosszú távú munkalehetőség egy új piaci területen.
• Rugalmas munkavégzés, saját időbeosztással.
• Sávosan növekvő teljesítményarányos bérezés.
• Teljesítményelérés esetén korlátlan mobiltelefon használat, céges autó.
• Műszaki szoftverek, szakmai támogatás, betanítás.
• Szakmai fejlődési lehetőség, továbbképzéseken való részvétel.•
Az állásadó elérhetőségét kicsivel lejjebb találja.

Reklám
Reklám
Az állásadó elérhetősége:

Ez az állás érdekelheti ismerőseit? Ossza meg velük!

Reklám
Reklám
   Eladó a háza? Albérletet keres, lakást venne?

Úgy tapasztalta, hogy ez a hirdetés már nem aktuális? Kérjük jelezze számunkra!
Adja meg ezeket a betűket ide: ,
majd nyomja meg ezt a gombot: !
A részleteket a Tudnivalók 6. bekezdésében találja.
Ne feledje: soha ne küldjön vagy adjon át pénzt aláírt, érvényes szerződés nélkül!

        Érdekli Miskolc többi állásajánlata is? Ha igen, kattintson ide!

Mobil változat

- Cigaretta árak - Állás - Munka - Ingatlanok -
- Tudnivalók - Partnerség - Címoldal -