Helység (üresen országos!) : Állás (üresen helység összes) :
A keresések minimum 3 betűsek legyenek! Rendszerünk szótöredékre, ékezetek nélkül is keres.

    Munkaajánlatok         Önéletrajz minták       Állás meghirdetése
Köszönjük az egészségügyi dolgozók áldozatkész munkáját!

Sződliget   Konyhai kisegítő állás   2020.11.24.

Reklám

Az állásajánlat részletes leírása:
Pest Megyei Viktor Egyesített Szociális Intézmény a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet KONYHAI KISEGÍTŐ munkakör betöltésére.
Főbb feladatok:
Szociális intézményünkben a napi konyhai feladatok ellátása, szakács munkájának segítése, ételek előkészítése a főzéshez, ételek adagolása, a konyha rendben és tisztán tartása.
Elvárások:
-8 általános végzettség,
-büntetlen előélet,
-cselekvőképesség,
-orvosi egészségügyi alkalmasság,
-végzettséget igazoló dokumentumok másolata,
-nyilatkozat, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak a pályázattal összefüggő kezeléséhez.
Elvárt kompetenciák:
- megbízhatóság,
- rugalmasság.
Az állásadó elérhetőségét kicsivel lejjebb találja.

Reklám
Reklám
Az állásadó elérhetősége:

Ez az állás érdekelheti ismerőseit? Ossza meg velük!

Reklám
Reklám
   Eladó a háza? Albérletet keres, lakást venne?

Úgy tapasztalta, hogy ez a hirdetés már nem aktuális? Kérjük jelezze számunkra!
Adja meg ezeket a betűket ide: ,
majd nyomja meg ezt a gombot: !
A részleteket a Tudnivalók 6. bekezdésében találja.
Ne feledje: soha ne küldjön vagy adjon át pénzt aláírt, érvényes szerződés nélkül!

        Érdekli Sződliget többi állásajánlata is? Ha igen, kattintson ide!

Mobil változat

- Cigaretta árak - Állás - Munka - Ingatlanok -
- Tudnivalók - Partnerség - Címoldal -